Мені як випускнику класу саме з
правильним

ухилом і студенту юридичного факультету цікаво, як там справи з викладанням основ правознавства в ліцеї. Чи стільки ж нікчемно мало виділяється для нього годин, чи таке саме читають - від конституційного до трудового без розбору, who is who та хто є де, чи такі ж кепські справи щодо права в плані олімпіад та наукової роботи, як і в наші часи

?
Не думаю, що з вас, шановна колеги, жоден не захоче після випуску "намагатися спробувати стати кандидатом в юристи". Тож прошу розказати про специфіку опанування правознавства в ліцеї.