: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????  ( 11807 )

Offline 666

  • Користувач
  • **
  • : 37
    • ICQ Messenger - 486312340
Мені подобається Київське Динамо і Chelsea :) :) :)

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
динамо звичайно....  і ФК тетерів)))))
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Дімастий

  • Користувач
  • **
  • : 23
  • Ліцеїст
Як на мене то це Динамо та Манчестер

Offline Лісовенко_Юрій

  • Глобальний модератор
  • Користувач
  • *****
  • : 48
  • Слюсар_по_комп'ютерам
Футболом не захоплюсь, але найбільше чув про київське "Динамо".
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline HAMSTER

  • Адміністратор
  • Користувач
  • *
  • : 6
  • Адмін завжди правий!
    • ICQ Messenger - 173770
    • Іванків та Іванківський район
Динамо, Шахтар, Ювентус, МЮ  :)