: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Прикольна ідея :) :) Організація геймерів де обговорюються нові ігри, їхні модифікації, нові патчи!!! :) :) :) :) :) або товариство "BEST players" в якому будуть найкращі геймери ліцею!!!! :D :D :D
42
А що ви скажете про організацію клубної діяльності в ліцеї?  Можна організовувати учнівські обєднання(клуби, товариства, гільдіїї) за інтересами ліцеїстів. Наприклад, клуб програмістів на Паскаль, де наприклад, будуть обговорюватися алгоритми, способи їх реалізації, їх практичне значення і т.д.  ;D (знаю, в кого шо болить...)
Таким чином можна буде вирішувати проблеми які не під силу одному ліцеїсту.(Це не жарти, знань ліцеїста досить,  щоб написати напрпиклад, розвязник задач з хімії. )
43
Навчання / Re: Книжки
«  Symko 09.10.2009, 20:09 »
Виходить, оптимальним варіантом є пошук учнями кожної теми окремо. Добре хоть рефератів в неті навалом.

Виходить, що оптимальним варіантом є сісти, перевести підручника в pdf і поскидати його всім на флешки.
44
Ну про це крім нас ніхто не дізнається!!!!!!!
Ваші репліки цілком несерйозні... Всі вчителі вчителі, адміністрація ліцею, районний відділ освіти, нарешті колишні випускники ліцею... Мабуть вони не знають про сайт ліцею і інтернетом користуватися не вміють. Як гадаєте, що вони подумають про наш заклад якщо це прочитають? Варто задуматись над таким поняттям як "честь ліцеїста" та "честь навчального закладу". Я розумію ваше хоббі, сам був прихильником цієї гри, але мета не виправдовує засоби. А якщо все це були жарти, то чи можна й надалі ваші пропозиції сприймати серйозно?
45
Нам не жалко, ми просто адекватно оцінюємо стан справи. Хто реалізовуватиме ідею з турніром? Звичайно не ви самі і не своїми силами, а от чужими руками жар загрібати зможе кожен. У вчителів та адміністрації і без турніра справ хватає. А додаткові витрати на незрозуміло що (на стрілялку котра не представляє ніякої цінності для навчання). Витрати не тільки коштів, а ще й часу якого йтак не вистачає. Тому давайте реалізовувати те, що для ліцею справді потрібне.
Є така приказка: "Шкурка вичинки не варта". Так і тут, турнір принесе більше буде клопоту ніж реальної користі.
46
Харашо харашо.......... :( :( :( Жалко вам???? ??? ??? Я вам це пригадаю колись 8) 8) 8)
47
Ну про це крім нас ніхто не дізнається!!!!!!!
48
Ну 5х5 з класу я згоден, це дуже чудова ідея))
А по поводу ліцензійної КС вона в мене є!!!!!!!!
І ви хочете стати офіційним спонсором чемпіонату ліцею по CS 1.6? Нам потрібна ліцензія на 10 компютерів. Ти знаєш умови отримання такої ліцензії?
49
1. За які такі заслуги ліцеїстів?
2. За чий кошт?
3. Що позитивне цей турнір може дати ліцею?
4. Хто все це організовуватиме і за все відповідатиме?
50
Ну а новий рік і останній дзвоник??? Турнір ліцея по КС 1.6, 5 команд по 5 гравців???? Ну будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10