: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
ми зрозуміли шо Ю.Олексійовичу дуже подобається Би-2)))

Подобалося. Я й зараз ними захоплююся, але вже трохи приїлося і хочеться чогось свіженького із російської альтернативної музики. Також не варто забувати про такі легенди як ДДТ, Агата Крісті та ін.
32
ми зрозуміли шо Ю.Олексійовичу дуже подобається Би-2)))
33
так, існує... ще існує CoD MW 2))  ;D ;D
34
Ідея класна,головне щоб підтримали її ;)
35
Мені подобаються флеш ігри (додатки) Вконтакті щось таке як "шарики", "маджонг", та інші, шось, що потребує трошки логіки =))

А комп"ютерні ігри мабуть тільки "рататуй" і  все)
Смішно, проте весело) ;D
36
Мені як випускнику класу саме з правильним  ;) ухилом і студенту юридичного факультету цікаво, як там справи з викладанням основ правознавства в ліцеї. Чи стільки ж нікчемно мало виділяється для нього годин, чи таке саме читають - від конституційного до трудового без розбору, who is who та хто є де, чи такі ж кепські справи щодо права в плані олімпіад та наукової роботи, як і в наші часи ::) ?

Не думаю, що з вас, шановна колеги, жоден не захоче після випуску "намагатися спробувати стати кандидатом в юристи". Тож прошу розказати про специфіку опанування правознавства в ліцеї.
В принципі, я навчаюсь в класі з економічним профілем, проте, право вивчаю на нормальному рівні (ну це я так думаю, хотіла б почути думку вчителів)
37
Навчання / Re: Вчителі
«  Кетті 28.02.2010, 01:13 »
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
Да Діика, ну ти геній) прикольно написав)
Юрій Олексійович, останнім часом, молоді варто лиш сказати декілька слів, і їхнім ровесникам одразу все зрозуміло) в нас тісний зв"язок один між одним)

Підключайтесь)) ;D
38
Навчання / Re: Книжки
«  Кетті 28.02.2010, 01:06 »
Нічого страшного, зате, наступним класам вже легше... не всім же "лафа " має бути  ;D
39

[/quote]
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
[/quote]

... Ви так думаєте? Ще й як пробувала) літало все, окрім того, що потрібно було)
І по деревах лазила, і що я тільки не робила))) ;D ;D ;D
40
Цікаво, хто любить кататись весною, та літом на велосипеді, роликах, скейтбордах?
Я наприклад люблю "ганяти" за Іванковом на велосипеді, цікава музичка в плейлисті, гарний настрій) Активний відпочинок)

Можна було б організувати якусь поїздку на велосипедах за селищем.Чи щось накшталт цього.

Як вам така ідейка? ??? :D :D :D
: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10