31
Музика / Re: Наша улюблена музика)))
« Лісовенко_Юрій 20.05.2010, 23:36 »ми зрозуміли шо Ю.Олексійовичу дуже подобається Би-2)))
Подобалося. Я й зараз ними захоплююся, але вже трохи приїлося і хочеться чогось свіженького із російської альтернативної музики. Також не варто забувати про такі легенди як ДДТ, Агата Крісті та ін.

?