: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Сьогодні прослухав пару книг циклу "Лабіринти Єхо" Макса Фрай. Рекомендую для всіх любителів легкого фентезі.
-----------
Із прочитаного раніше я б запропонував прочитати фантастів братів Стругацьких(Страна багровых туч) та триллер "Туман" Стівена Кінга.
Доречі, якщо хтось читав "Не время для драконов" Сергія Лукяненко і Ніка Перумова, розкажіть про свої враження від книги.
-----------
Читав "Атомный сон" С.Лукяненка, нічого особливого не знайшов. Склалося враження, що автор випускає книги для заробляння грошей. Читати цей твір не рекомендую, тільки змарнуєте час.
12
Доречі, як часто ви використовуєте аудіокниги? Я останнім часом тільки так книжки і пережовую. Якщо ж озвучка професійна з додатковим фоновим оформленням - взагалі благодать.
Недавно прослухав аудіокниги Алєкса Екслера "Записки кота Шашлыка" та "Записки невесты программиста". Рекомендую як доволі якісний антидепресант.)
13
Особисто мені подобаються найбільше фільми Бикова та Гайдая.
Зараз таких фільмів виходить мало. Основна ціль теперішніх фільмів - касові збори. А це вже спонукатиме до спецефектів та видовищ(розкиданих кишок та рік крові). А ще просто тошнить від американських сімейних ціностей. Досить лише згадати "День Незалежності", де єврей та негр рятують світ. (як виявляється, в різних галактика компьютери використовують однакову архітектуру програм, а також двійкову систему числення. При цьому антивіруси, фаєрволли та інші системи безпеки там взагалі не потрібні. Саме тому земний програміст за ніч, як студент перед екзаменом, по-бистрому забадяжив вірус який вивів зі строю їх високотехнологічну систему захисних екранів за ліченні секунди... х_х)

Я підбираю фільми для перегляду або за авторами("Володар кілець" Толкіена) або за акторами ("Будинок біля озера", "Матриця", "День, коли Земля зупинилася" разом з Кіано Рівс) та інколи за бютжетом фільму. Доречі ви зрозуміли фразу Морфеуса "Іди за кроликом"? Аліса Льюіса Керола попала в країну чудес коли погналася за кроликом та провалилася у його нору. )) Зрозумів коли дивився втретє.))
А ще, варто звернути увагу на мультиплікацію. Є мультфільми які я дивився по декілька разів("Коралайн в стране кошмаров", "Труп невесты", "Облкано осадки у виде фрикаделек", "Жив-був пес" і список можна продовжувати дуже довго))

П.С. Звиняйте за оффтоп, наболівша тема.
14
Найбільше вразив фільм "Пианист" , чудовий фільм, рекомендую переглянути всім)
Також цікавий "Игры разума", "Вероника решает умереть", "Семь жизней" ці фільми я можу переглядати не один раз)
А ще цікава романтична комедія "Поцелуй на удачу", смішненький фільм)
15
Я пропоную додати категорію "Флеш ігри") Хто захоче завантажує на сайт гру, а після провірки адміністратором чи модератором в її можна пограти всім)
Також чудова ідея-це онлайн радіо) В ліцеї його немає, так хоч на сайті буде) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
16
Наприклад мені найбільше подобається "На игре", "На игре 2", "2012" ну і "Мечты сбываются")
17
а коли нема чого робить почитаю про людину з бейкер-стріт) :)
18
у 8 і 9 класі тільки програми пробував писать) ;D
19
Флудилка / Re: Гра "міста")
«  666 07.07.2010, 11:06 »
Київ)
20
Флудилка / Гра "міста")
«  666 07.07.2010, 11:05 »
Всі знають цю ігру) давайте в цій темі пограєм?) я перший))
: 1 [2] 3 4 ... 10