This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Дімастий

: [1] 2
1
Туризм / Re: Ліцеївська каша
« : 16.12.2010, 01:03 »
оу)) ліцеївська каша!) мені її не вистачає... скорішеб вже цю весну)

2
Он Колька можна на дринчікі пригнуть, і ..... дать жару!

3
Вчити не треба, але можна б було зробити такій турнір... це ще більше зблизить учнів.. Я думаю, що країні шпілєри ще будуть ой як потрібні!)

4
ми зрозуміли шо Ю.Олексійовичу дуже подобається Би-2)))

5
так, існує... ще існує CoD MW 2))  ;D ;D

6
Я за Буріка)))) так шо рубаємся..)

7
так не ліцеїсти встановлювати будуть а Ю.О.... Да???

8
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))

9
хоча на позанавчальний час можна б було зробити..)))))..

10
дам Юрій Олексійович.... я думаю краще контра))))

11
наприклад ігри...

12
Навчання / Re: Вчителі
« : 04.10.2009, 23:49 »
 ;D ;D ;D ;D

13
Чи хотіли б ви змінити щось у ліцеї???

14
Навчання / Re: Книжки
« : 04.10.2009, 23:44 »
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...

15
Навчання / Re: Вчителі
« : 04.10.2009, 23:40 »
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))

: [1] 2