ʲ ˲
Загальний => Книги => : Кетті 17.09.2009, 00:19
-
Я наприклад люблю фентезі, і історичні романи, детективчики..... =)) а зараз читаю "Сумерки" :) :)
-
Я нічого не читаю ;) :D ;) :D ;D 8) 8) ::) ::) ::) :P :P
-
А як щодо маловідомої літератури не включеної до шкільної програми?
Наприклад Говарда Філіпса Лавкрафта. Він створив власну міфоглогічну систему і використав її для нагнітання у своїх творах надприроднього жаху.
Правда й сам він страждав від фобій...
-
гммм... а як що до Мелани Джексон "повелитель"та Марина и Сергей Дяченко - "Дика енергія Лана" ??? :D
-
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???
-
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???
Хто сказав Big_Botan??? >:(
Нічого-нічого, в наступному році у 10-Б інформатику ніхто не відмінятиме... >:( ;D
---------------------------------------------------------------------------
Якщо хтось не розуміє чим ботани відрізняються від освідчених людей - його проблеми. Тоді виходить, що Шекспір теж був ботаном, а ще й Шевченко, Котляревський, Сковорода...
-
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???
Хто сказав Big_Botan??? >:(
Нічого-нічого, в наступному році у 10-Б інформатику ніхто не відмінятиме... >:( ;D
---------------------------------------------------------------------------
Якщо хтось не розуміє чим ботани відрізняються від освідчених людей - його проблеми. Тоді виходить, що Шекспір теж був ботаном, а ще й Шевченко, Котляревський, Сковорода...
Підтримую))) :D
-
гммм... а як що до Мелани Джексон "повелитель"та Марина и Сергей Дяченко - "Дика енергія Лана" ??? :D
Ця література не пройшла випробування часом, тому судити про неї тяжко...
Зараз багато різних письменників котрі на масовій культурі заробляють на життя. А якщо пишеться на замовлення публіки із великою платіжною спроможністю - це вже не мистецтво...
Про Марину та Сергія Дяченко не чув нічого, але про "дику енергію" Достоєвський мабуть не писав би. Можна писати про все на світі, але люди памятатимуть лише те, що напряму звязано з людською душею або суспільством у якому вони живуть. Прикладом може бути твір відомого російського фантаста-сучасника Генрі Лайон Олді "Снулль вампира Рейджинальда". В цьому творі показано як вампір починає боротися із своїми страхами і перетворюється на поноцінну людину(особистість)! (ну і плюс 90% фентезійної маячні) ;D ;)
-
Я вас розумію...................
-
Я вас розумію...................
ну да колька..... )) все розумієш)) А я люблю те, що ще не перевірене.... ну... хоча... я все люблю))) Марина і Сергій, сучасні українські письменники які подарували співачці Руслані цю книгу... а вона в свою чергу написала пісню "дика Енергія" ))
-
Я це все знаю.......... :o :o :o :o))))))))))))))))))))
-
А хтось пробував писати оповідання сам? Або вірші? Поділітся досвідом!
-
гммм... колись, ще в 2 класі)) а так то ні) ;D
-
у 8 і 9 класі тільки програми пробував писать) ;D
-
а коли нема чого робить почитаю про людину з бейкер-стріт) :)
-
Доречі, як часто ви використовуєте аудіокниги? Я останнім часом тільки так книжки і пережовую. Якщо ж озвучка професійна з додатковим фоновим оформленням - взагалі благодать.
Недавно прослухав аудіокниги Алєкса Екслера "Записки кота Шашлыка" та "Записки невесты программиста". Рекомендую як доволі якісний антидепресант.)
-
Сьогодні прослухав пару книг циклу "Лабіринти Єхо" Макса Фрай. Рекомендую для всіх любителів легкого фентезі.
-----------
Із прочитаного раніше я б запропонував прочитати фантастів братів Стругацьких(Страна багровых туч) та триллер "Туман" Стівена Кінга.
Доречі, якщо хтось читав "Не время для драконов" Сергія Лукяненко і Ніка Перумова, розкажіть про свої враження від книги.
-----------
Читав "Атомный сон" С.Лукяненка, нічого особливого не знайшов. Склалося враження, що автор випускає книги для заробляння грошей. Читати цей твір не рекомендую, тільки змарнуєте час.