ʲ ˲

Загальний => Книги => : Кетті 17.09.2009, 00:19

: Ну і хто що полюбляє??
³: Кетті 17.09.2009, 00:19
Я наприклад люблю фентезі, і історичні романи, детективчики..... =)) а зараз читаю "Сумерки" :) :)
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: 666 20.09.2009, 18:56
Я нічого не читаю ;) :D ;) :D ;D 8) 8) ::) ::) ::) :P :P
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Лісовенко_Юрій 20.09.2009, 19:25
А як щодо маловідомої літератури не включеної до шкільної програми?
Наприклад Говарда Філіпса Лавкрафта. Він створив власну міфоглогічну систему і використав її для нагнітання у своїх творах надприроднього жаху.
Правда й сам він страждав від фобій...
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Кетті 21.09.2009, 20:39
гммм... а як що до Мелани Джексон "повелитель"та  Марина и Сергей Дяченко - "Дика енергія Лана" ??? :D
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: 666 21.09.2009, 21:55
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Лісовенко_Юрій 22.09.2009, 21:12
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???
Хто сказав Big_Botan??? >:(
Нічого-нічого, в наступному році у 10-Б інформатику ніхто не відмінятиме...  >:( ;D
---------------------------------------------------------------------------
Якщо хтось не розуміє чим ботани відрізняються від освідчених людей - його проблеми. Тоді виходить, що Шекспір теж був ботаном, а ще й Шевченко, Котляревський, Сковорода...
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Кетті 22.09.2009, 21:15
Шось я вас не розумію))) Ви тут всі Big_Botanы)))))))))) ??? ??? ??? ???
Хто сказав Big_Botan??? >:(
Нічого-нічого, в наступному році у 10-Б інформатику ніхто не відмінятиме...  >:( ;D
---------------------------------------------------------------------------
Якщо хтось не розуміє чим ботани відрізняються від освідчених людей - його проблеми. Тоді виходить, що Шекспір теж був ботаном, а ще й Шевченко, Котляревський, Сковорода...
Підтримую)))  :D
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Лісовенко_Юрій 22.09.2009, 21:30
гммм... а як що до Мелани Джексон "повелитель"та  Марина и Сергей Дяченко - "Дика енергія Лана" ??? :D
Ця література не пройшла випробування часом, тому судити про неї тяжко...
Зараз багато різних письменників котрі на масовій культурі заробляють на життя. А якщо пишеться на замовлення публіки із великою платіжною спроможністю - це вже не мистецтво...
Про Марину та Сергія Дяченко не чув нічого, але про "дику енергію" Достоєвський мабуть не писав би. Можна писати про все на світі, але люди памятатимуть лише те, що напряму звязано з людською душею або суспільством у якому вони живуть. Прикладом може бути твір відомого російського фантаста-сучасника Генрі Лайон Олді "Снулль вампира Рейджинальда". В цьому творі показано як вампір починає боротися із своїми страхами і перетворюється на поноцінну людину(особистість)! (ну і плюс 90% фентезійної маячні) ;D ;)
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: 666 23.09.2009, 19:20
Я вас розумію...................
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Кетті 23.09.2009, 19:43
Я вас розумію...................
ну да колька..... )) все розумієш)) А я люблю те, що ще не перевірене.... ну... хоча... я все люблю))) Марина і Сергій, сучасні українські письменники які подарували співачці Руслані цю книгу... а вона в свою чергу написала пісню "дика Енергія" ))
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: 666 29.09.2009, 10:42
Я це все знаю.......... :o :o :o :o))))))))))))))))))))
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Лісовенко_Юрій 02.10.2009, 22:15
А хтось пробував писати оповідання сам? Або вірші? Поділітся досвідом!
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Кетті 03.10.2009, 13:42
гммм... колись, ще в 2 класі)) а так то ні) ;D
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: 666 07.07.2010, 11:08
у 8 і 9 класі тільки програми пробував писать) ;D
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: 666 07.07.2010, 11:09
а коли нема чого робить почитаю про людину з бейкер-стріт) :)
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Лісовенко_Юрій 16.08.2010, 23:09
Доречі, як часто ви використовуєте аудіокниги? Я останнім часом тільки так книжки і пережовую. Якщо ж озвучка професійна з додатковим фоновим оформленням - взагалі благодать.
Недавно прослухав аудіокниги Алєкса Екслера "Записки кота Шашлыка" та "Записки невесты программиста". Рекомендую як доволі якісний антидепресант.)
: Re: Ну і хто що полюбляє??
³: Лісовенко_Юрій 21.08.2010, 15:55
Сьогодні прослухав пару книг циклу "Лабіринти Єхо" Макса Фрай. Рекомендую для всіх любителів легкого фентезі.
-----------
Із прочитаного раніше я б запропонував прочитати фантастів братів Стругацьких(Страна багровых туч) та триллер "Туман" Стівена Кінга.
Доречі, якщо хтось читав "Не время для драконов" Сергія Лукяненко і Ніка Перумова, розкажіть про свої враження від книги.
-----------
Читав "Атомный сон" С.Лукяненка, нічого особливого не знайшов. Склалося враження, що автор випускає книги для заробляння грошей. Читати цей твір не рекомендую, тільки змарнуєте час.