ʲ ˲

Ліцей => Навчання => : Дімастий 26.09.2009, 23:21

: Книжки
³: Дімастий 26.09.2009, 23:21
Чи хотіли б ви аби скоріше нам ліцеїстам прийшли книжки???
: Re: Книжки
³: 666 27.09.2009, 17:53
Ага)))) Я б хотів)) Бо писать по 5 ст впадло
: Re: Книжки
³: Кетті 27.09.2009, 20:34
це якесь знущання.... не розумію навіщо перевидавати ті книжки.... що, в Алгебрі якісь нові теореми з"явились? в хімії сполука Н2О зникла, чи в мові нові правила??? ???
: Re: Книжки
³: Лісовенко_Юрій 29.09.2009, 22:08
Ви вчитеся за програмою 12-річної школи, вона відрізняється від попередньої програми і старі підручники не підходять по своїй структурі. Хоча я читаю учням уроки без підручників і сильно від цього не страждаю.(учні мабуть теж)
: Re: Книжки
³: Степан 01.10.2009, 20:13
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!
: Re: Книжки
³: 666 01.10.2009, 20:15
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!
ПТУ???? Позор тобі!!!!!!! Ти дійсно Степан!!!!!!!
: Re: Книжки
³: Лісовенко_Юрій 01.10.2009, 20:28
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!
ПТУ???? Позор тобі!!!!!!! Ти дійсно Степан!!!!!!!

Що за дискримінація на форумах ліцею?! В ПТУ теж люди учаться, а не дикуни як окремі екземпляри в окремих класах ліцею. І не придирайтесь будь ласка до імен >:(.
: Re: Книжки
³: Кетті 01.10.2009, 21:43
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!
ПТУ???? Позор тобі!!!!!!! Ти дійсно Степан!!!!!!!
а чому вже ПТУ це позор?? тобі то яка різниля??? ???
: Re: Книжки
³: Symko 02.10.2009, 19:54
Чи вистачає вам підручників? Бо я, коли вчився, мусив купувати Хімію, а мо', й ще дещо - зараз уже не пригадаю. А атласи, довідники - за це й мови не було, щоби можна було десь безплатно дістати. Не зрозуміло, як так може бути, щоби в інтернеті було все, окрім шкільних підручників та іншої подібної літератури в pdf-і.
: Re: Книжки
³: Лісовенко Людмила 04.10.2009, 18:19
Чи вистачає вам підручників? Бо я, коли вчився, мусив купувати Хімію, а мо', й ще дещо - зараз уже не пригадаю. А атласи, довідники - за це й мови не було, щоби можна було десь безплатно дістати. Не зрозуміло, як так може бути, щоби в інтернеті було все, окрім шкільних підручників та іншої подібної літератури в pdf-і.

Ясна річ підручників не вистачає і немає. "Найщасливіші" 9-класники. Все зубрять по конспекту. На уроках пишуть аж дим від ручок іде.  Ну, а в Іне-ті підручники найти можна. Було б бажання. "Кто ищет тот всегда найдет".
: Re: Книжки
³: Людасік 04.10.2009, 22:07
Людмило! Не вносьте дезінформацію,  в інтернеті підручників лише перші параграфи
: Re: Книжки
³: Дімастий 04.10.2009, 23:38
та да, а писати не охота....
: Re: Книжки
³: Лісовенко_Юрій 04.10.2009, 23:42
Виходить, оптимальним варіантом є пошук учнями кожної теми окремо. Добре хоть рефератів в неті навалом.
: Re: Книжки
³: Дімастий 04.10.2009, 23:44
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
: Re: Книжки
³: Лісовенко_Юрій 04.10.2009, 23:50
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
Ну а ви що хотіли? Щоб вони самі ще й в голову залазили і там переварювалися? Як у Матриці? ;)
: Re: Книжки
³: Кетті 07.10.2009, 23:15
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
Ну а ви що хотіли? Щоб вони самі ще й в голову залазили і там переварювалися? Як у Матриці? ;)
було б круто)))
а сьогодні поїхали по книжки..... ураааа)))) ;D ;D ;D
: Re: Книжки
³: Symko 09.10.2009, 20:09
Виходить, оптимальним варіантом є пошук учнями кожної теми окремо. Добре хоть рефератів в неті навалом.

Виходить, що оптимальним варіантом є сісти, перевести підручника в pdf і поскидати його всім на флешки.
: Re: Книжки
³: Кетті 28.02.2010, 01:06
Нічого страшного, зате, наступним класам вже легше... не всім же "лафа " має бути  ;D