Яка різниця між рестораном на п'ять зірок і МакДональдсом?
От і в музиці так само... Всі слухають "клубняк" і найчастіше "тупо хавають". Чи є у вас композиція, яка задіває за живе і інколи пробиває аж до сльози...
(особисто у мене це "Бумбокс - Вахтёрам", "Би-2 - Ангелы", "Би-2 - Научи", "Смысловые галюцинации - Черно-белые клавиши", а ще "Би-2 - Сердце")