ʲ ˲
,
ó
. ,
.
?
1
1
1
1
:
Вітаємо на форумі!
ʲ ˲
»
Ліцей
»
Події в ліцеї
»
Президент ліцею
Маша Струпова гідний президент ліцею???
Так
Ні
Промовчу
«
»
: [
1
]
: Президент ліцею ( 13529 )
666
Користувач
: 37
Президент ліцею
«
:
15.09.2009, 22:59 »
Як ви думаєте???
Кетті
Користувач
: 34
~Angel...~
Re: Президент ліцею
«
Reply #1 :
17.09.2009, 00:07 »
Звичайно що так =)) хоча, всі були гідні
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!
666
Користувач
: 37
Re: Президент ліцею
«
Reply #2 :
21.09.2009, 22:16 »
Я згоден що всі були гідні на це місце, але Маша найкраща)))
Кетті
Користувач
: 34
~Angel...~
Re: Президент ліцею
«
Reply #3 :
22.09.2009, 19:40 »
)) ну бо наша Машунька - зе бест))
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!
666
Користувач
: 37
Re: Президент ліцею
«
Reply #4 :
22.09.2009, 19:42 »
100%
ОксЯ
Новачок
: 1
Re: Президент ліцею
«
Reply #5 :
22.09.2009, 20:24 »
та да машунік бест))))
HEY!!!! DON'T WORRY))))BE POZZITIV)))
: [
1
]
«
»
ʲ ˲
»
Ліцей
»
Події в ліцеї
»
Президент ліцею