Автор Тема: Весняний, та літній активний відпочинок  (Прочитано 6707 раз)

Offline Кетті

• Користувач
  • **
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Перегляд профілю
    • Email
Цікаво, хто любить кататись весною, та літом на велосипеді, роликах, скейтбордах?
Я наприклад люблю "ганяти" за Іванковом на велосипеді, цікава музичка в плейлисті, гарний настрій) Активний відпочинок)

Можна було б організувати якусь поїздку на велосипедах за селищем.Чи щось накшталт цього.

Як вам така ідейка? ??? :D :D :D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline ~Syni4ka~

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Ідея класна,головне щоб підтримали її ;)

Offline Лісовенко_Юрій

• Глобальний модератор
  • Користувач
  • Слюсар_по_комп'ютерам
    • Перегляд профілю
Коли мені було 15 років, я так до блідчі ледь не доїхав. Вчасно одумався повернути назад. Додому за першим разом не доїхав.))) Біля моста зупинявся і майже півгодини відсиджувався доки зявилися сили знову педалі крутити. Мабуть якби не жахлива кріпатура на наступний день, я б так добре це не запамятав. ))

Ідея класна, але як завжди постає питання про організацію проведення цього заходу. ПРЛ да даний момент часу не настільки організована і розвинута організація, щоб вирішувати питання такого рівня.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Кетті

• Користувач
  • **
  • ~Angel...~
    • Перегляд профілю
    • Email
Коли мені було 15 років, я так до блідчі ледь не доїхав. Вчасно одумався повернути назад. Додому за першим разом не доїхав.))) Біля моста зупинявся і майже півгодини відсиджувався доки зявилися сили знову педалі крутити. Мабуть якби не жахлива кріпатура на наступний день, я б так добре це не запамятав. ))

Тю...  Я до Обухович катаюсь... і назад, та ще й в вечері є сили піти пройтись по парку =Р

А що до організації, то я не думаю що це складно. Аби підтримали учні, та Адміністрація)

Offline 666

• Користувач
  • **
    • ICQ Messenger - 486312340
    • Перегляд профілю
Я на скутері краще прокатаюсь) ;D

Offline Кетті

• Користувач
  • **
  • ~Angel...~
    • Перегляд профілю
    • Email
Я на скутері краще прокатаюсь) ;D
Колька, я і не сумнівалась)