Автор Тема: Зміни...?  (Прочитано 22339 раз)

Offline 666

• Користувач
  • **
    • ICQ Messenger - 486312340
    • Перегляд профілю
Re: Зміни...?
« Reply #30 : 08.10.2009, 21:35 »
Харашо харашо.......... :( :( :( Жалко вам???? ??? ??? Я вам це пригадаю колись 8) 8) 8)

Offline Лісовенко_Юрій

• Глобальний модератор
  • Користувач
  • Слюсар_по_комп'ютерам
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 08.10.2009, 21:47 »
Нам не жалко, ми просто адекватно оцінюємо стан справи. Хто реалізовуватиме ідею з турніром? Звичайно не ви самі і не своїми силами, а от чужими руками жар загрібати зможе кожен. У вчителів та адміністрації і без турніра справ хватає. А додаткові витрати на незрозуміло що (на стрілялку котра не представляє ніякої цінності для навчання). Витрати не тільки коштів, а ще й часу якого йтак не вистачає. Тому давайте реалізовувати те, що для ліцею справді потрібне.
Є така приказка: "Шкурка вичинки не варта". Так і тут, турнір принесе більше буде клопоту ніж реальної користі.
Скільки мов програмування ти знаєш - стільки раз ти програміст.

Offline Лісовенко_Юрій

• Глобальний модератор
  • Користувач
  • Слюсар_по_комп'ютерам
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 18.10.2009, 23:31 »
А що ви скажете про організацію клубної діяльності в ліцеї?  Можна організовувати учнівські обєднання(клуби, товариства, гільдіїї) за інтересами ліцеїстів. Наприклад, клуб програмістів на Паскаль, де наприклад, будуть обговорюватися алгоритми, способи їх реалізації, їх практичне значення і т.д.  ;D (знаю, в кого шо болить...)
Таким чином можна буде вирішувати проблеми які не під силу одному ліцеїсту.(Це не жарти, знань ліцеїста досить,  щоб написати напрпиклад, розвязник задач з хімії. )
« Останнє редагування: 18.10.2009, 23:34 від Лісовенко_Юрій »

Offline 666

• Користувач
  • **
    • ICQ Messenger - 486312340
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 22.10.2009, 18:03 »
Прикольна ідея :) :) Організація геймерів де обговорюються нові ігри, їхні модифікації, нові патчи!!! :) :) :) :) :) або товариство "BEST players" в якому будуть найкращі геймери ліцею!!!! :D :D :D

Offline Кетті

• Користувач
  • **
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #34 : 28.02.2010, 01:00 »

[/quote]
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
[/quote]

... Ви так думаєте? Ще й як пробувала) літало все, окрім того, що потрібно було)
І по деревах лазила, і що я тільки не робила))) ;D ;D ;D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Лісовенко_Юрій

• Глобальний модератор
  • Користувач
  • Слюсар_по_комп'ютерам
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 26.08.2010, 21:41 »
Прикольна ідея :) :) Організація геймерів де обговорюються нові ігри, їхні модифікації, нові патчи!!! :) :) :) :) :) або товариство "BEST players" в якому будуть найкращі геймери ліцею!!!! :D :D :D
Чомусь згадалися слова містера Фрімена про "общество потребителей" котре має єдиний девіз: "жрать! ср*ть! ржать!"... ((

Offline Дімастий

• Користувач
  • **
  • Ліцеїст
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 29.11.2010, 23:42 »
Вчити не треба, але можна б було зробити такій турнір... це ще більше зблизить учнів.. Я думаю, що країні шпілєри ще будуть ой як потрібні!)

Offline Лісовенко_Юрій

• Глобальний модератор
  • Користувач
  • Слюсар_по_комп'ютерам
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 03.12.2010, 20:16 »
Не знаю... Я й сам непроти пограти на компьютері, але великої користі у цьому не вбачаю. В принципі, великої користі мені це й не приносить. Разом з тим уходить багато часу дарма. Але ж на світі є багато інших цікавих речей. От скажіть: хто з присутніх людей пригав з парашутом? Га? Немає таких? А от мені хочеться і я обовязково стрибону!!! От тільки травня дочекаюся, ато зараз трохи холодно...