в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
Да Діика, ну ти геній) прикольно написав)
Юрій Олексійович, останнім часом, молоді варто лиш сказати декілька слів, і їхнім ровесникам одразу все зрозуміло) в нас тісний зв"язок один між одним)
Підключайтесь))
