: Книжки  ( 22803 )

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Книжки
« Reply #15 : 07.10.2009, 23:15 »
шо багато, то багато. хоч якась допомога є, але потрібно і самому думати...
Ну а ви що хотіли? Щоб вони самі ще й в голову залазили і там переварювалися? Як у Матриці? ;)
було б круто)))
а сьогодні поїхали по книжки..... ураааа)))) ;D ;D ;D
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!

Offline Symko

  • Користувач
  • **
  • : 5
    • Email
Re: Книжки
« Reply #16 : 09.10.2009, 20:09 »
Виходить, оптимальним варіантом є пошук учнями кожної теми окремо. Добре хоть рефератів в неті навалом.

Виходить, що оптимальним варіантом є сісти, перевести підручника в pdf і поскидати його всім на флешки.

Offline Кетті

  • Користувач
  • **
  • : 34
  • ~Angel...~
    • ICQ Messenger - 599554229
    • Email
Re: Книжки
« Reply #17 : 28.02.2010, 01:06 »
Нічого страшного, зате, наступним класам вже легше... не всім же "лафа " має бути  ;D
« : 28.02.2010, 01:08 Кетті »
Люби - щиро, прощай - швидко, живи - ЗДОРОВО!