This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - 666

: [1] 2 3
2
Я пропоную додати категорію "Флеш ігри") Хто захоче завантажує на сайт гру, а після провірки адміністратором чи модератором в її можна пограти всім)
Також чудова ідея-це онлайн радіо) В ліцеї його немає, так хоч на сайті буде) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

3
Наприклад мені найбільше подобається "На игре", "На игре 2", "2012" ну і "Мечты сбываются")

4
а коли нема чого робить почитаю про людину з бейкер-стріт) :)

5
у 8 і 9 класі тільки програми пробував писать) ;D

6
Флудилка / Re: Гра "міста")
« : 07.07.2010, 11:06 »
Київ)

7
Флудилка / Гра "міста")
« : 07.07.2010, 11:05 »
Всі знають цю ігру) давайте в цій темі пограєм?) я перший))

8
існує) PW))))

9
Я на скутері краще прокатаюсь) ;D

10
Прикольна ідея :) :) Організація геймерів де обговорюються нові ігри, їхні модифікації, нові патчи!!! :) :) :) :) :) або товариство "BEST players" в якому будуть найкращі геймери ліцею!!!! :D :D :D

11
Харашо харашо.......... :( :( :( Жалко вам???? ??? ??? Я вам це пригадаю колись 8) 8) 8)

12
Ну про це крім нас ніхто не дізнається!!!!!!!

13
Ну а новий рік і останній дзвоник??? Турнір ліцея по КС 1.6, 5 команд по 5 гравців???? Ну будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

14
Ну 5х5 з класу я згоден, це дуже чудова ідея))
А по поводу ліцензійної КС вона в мене є!!!!!!!!

15
Короче рубаємсь в Контру і не парим Мозги!!!!!!

: [1] 2 3