1
Навчання / Re: Книжки
« : 01.10.2009, 20:13 »
Пишить побольше, я коли поступив в ліцей писав дуже багато!!!!! А тепер розслабон, попав в ПТУ!!!!!!
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.