ʲ ˲

Загальний => Туризм => : Кетті 22.09.2009, 21:30

: Як воліли б Ви подорожувати?
³: Кетті 22.09.2009, 21:30
а я люблю по горам лазити)))) Пішачком))) особливо в Криму) ;D ;D ;D
: Re: Як воліли б Ви подорожувати?
³: Лісовенко_Юрій 22.09.2009, 21:55
А подорожувати по РР (рідному районі) не подобається?
Тут теж багато чого цікавого можна зустріти, особливо на 11 маршруті. Білочку на дереві(на Іванківській горі пару штук точно є) зайця в кущах налякати (в лісополосі знайшов був одного) і т.д. А ще дуже добре коли все це можна сфотографувати.
: Re: Як воліли б Ви подорожувати?
³: 666 23.09.2009, 19:24
Межі всеодно де подорожувати ;D ;D ;D Вся Україна Прекрасна!!!!