ʲ ˲
Ліцей => Події в ліцеї => : 666 15.09.2009, 22:59
-
Як ви думаєте???
-
Звичайно що так =)) хоча, всі були гідні ;)
-
Я згоден що всі були гідні на це місце, але Маша найкраща)))
-
)) ну бо наша Машунька - зе бест)) ;D ;D ;D ;D
-
100% :) :) :)
-
та да машунік бест))))