ʲ ˲

Ліцей => Події в ліцеї => : 666 15.09.2009, 22:59

: Президент ліцею
³: 666 15.09.2009, 22:59
Як ви думаєте???
: Re: Президент ліцею
³: Кетті 17.09.2009, 00:07
Звичайно що так =)) хоча, всі були гідні ;)
: Re: Президент ліцею
³: 666 21.09.2009, 22:16
Я згоден що всі були гідні на це місце, але Маша найкраща)))
: Re: Президент ліцею
³: Кетті 22.09.2009, 19:40
)) ну бо наша Машунька - зе бест)) ;D ;D ;D ;D
: Re: Президент ліцею
³: 666 22.09.2009, 19:42
100% :) :) :)
: Re: Президент ліцею
³: ОксЯ 22.09.2009, 20:24
та да машунік бест))))