ʲ ˲
Загальний => Авто. Мото. Вело. => : Кетті 28.02.2010, 00:56
-
Цікаво, хто любить кататись весною, та літом на велосипеді, роликах, скейтбордах?
Я наприклад люблю "ганяти" за Іванковом на велосипеді, цікава музичка в плейлисті, гарний настрій) Активний відпочинок)
Можна було б організувати якусь поїздку на велосипедах за селищем.Чи щось накшталт цього.
Як вам така ідейка? ??? :D :D :D
-
Ідея класна,головне щоб підтримали її ;)
-
Коли мені було 15 років, я так до блідчі ледь не доїхав. Вчасно одумався повернути назад. Додому за першим разом не доїхав.))) Біля моста зупинявся і майже півгодини відсиджувався доки зявилися сили знову педалі крутити. Мабуть якби не жахлива кріпатура на наступний день, я б так добре це не запамятав. ))
Ідея класна, але як завжди постає питання про організацію проведення цього заходу. ПРЛ да даний момент часу не настільки організована і розвинута організація, щоб вирішувати питання такого рівня.
-
Коли мені було 15 років, я так до блідчі ледь не доїхав. Вчасно одумався повернути назад. Додому за першим разом не доїхав.))) Біля моста зупинявся і майже півгодини відсиджувався доки зявилися сили знову педалі крутити. Мабуть якби не жахлива кріпатура на наступний день, я б так добре це не запамятав. ))
Тю... Я до Обухович катаюсь... і назад, та ще й в вечері є сили піти пройтись по парку =Р
А що до організації, то я не думаю що це складно. Аби підтримали учні, та Адміністрація)
-
Я на скутері краще прокатаюсь) ;D
-
Я на скутері краще прокатаюсь) ;D
Колька, я і не сумнівалась)