ʲ ˲
Ліцей => Позанавчальна діяльність => : Дімастий 04.10.2009, 23:48
-
Чи хотіли б ви змінити щось у ліцеї???
-
наприклад ігри...
-
наприклад ігри...
Які?..
Тільки не треба розказувати як класно "в контру по сєтці зашпилити"...
А от турнір по шахматах провести можна було б.
Хто в шахи грає?
-
дам Юрій Олексійович.... я думаю краще контра))))
-
Контра не пройде. Я розумію, що це кіберспорт, але для контри є комп"ютерні клуби. В ліцеї ж, ви повинні навчатися і розвиватися. А не заклацувати до полусмерті мишки в мультимедійному кабінеті.
-
хоча на позанавчальний час можна б було зробити..)))))..
-
Вам аби тільки час дарма переводити. А що вам контра в житті дати зможе?.. Повірте, адреналін в крові погуляє ще 15-20 хвилин і все. Далі всі про гру забувають і починають займатися своїми справами. А ви вірші писати пробували? Або новели, ессе?
Скільки ліцеїстів ходять в музикалку? Скільки пишуть вірші? Багато!!! Чому у ліцеї не з"явилося жодної музикальної групи?! А тому що в контру шпилять, тратять свій вільний час (якого й так мало) на діяльність котра не пренесе жодного результату. Ви ж не діти щоб в іграшки гратись, прийшов час підкорювати світ... :D ;)
Колись ще Рей Бредбері у "451 за Фаренгейтом" описував випадок коли у людей від однотипності життя не виникало жодних бажань, тільки трощити щось і знищувати. А це були часи, коли палили книжки, забороняли їх читати, щоб знищити в людині особистість. Невже такі часи справді настали? ???
Скільки разів проходжу повз яр і бачу там старе стебло борщевику... А ви і не знали, що з нього можна зробити такий музикальний інструмент як "Шум дощу". (Тільки не вздумайте туди лізти, борщевик отруйна рослина, алергічні реакції від неї в кілька раз сильніші ніж у кропиви). А хто в своєму житті зробив хоч одного свистка(з очерету, з липи, з верби...), сопілку, повздовжню чи поеречну флейту, панфлейту?..
А хто різьбою по дереву пробував займатися? Ніхто.
Скоро учні розучаться як правильно молотки держати і як цвяхи ними забивати. Інструкцію шукатимуть у Інтернеті... :'(
А ще ображаєтесь коли забороняють в контру грати.
-
хмм.... колись мене прабабуся вчила робити квіт очки з трави)) то бло смішно... і важко.... ;D
вистругувати, вибачте не пробувала... ні, брешу.. було діло. Обійшлося травмою пальця і переляком мами... "і більш нічого не намагалась зробити" так думама мама)) а травми продовжувались... і толку ніякого)))
-
а на тему музичноі попрошу.... кожного дня з 3 до 19 в мене уроки. художнястудія, історія мистецтв, гітара , хор, сольф., муз. літ., батік, а ще активний член МГО.... як Вам таке?
-
а на тему музичноі попрошу.... кожного дня з 3 до 19 в мене уроки. художнястудія, історія мистецтв, гітара , хор, сольф., муз. літ., батік, а ще активний член МГО.... як Вам таке?
:o Сердцем чую, що через років 20 за вас голосуватиму... і не на ліцейських виборах президента... ;)
хмм.... колись мене прабабуся вчила робити квіт очки з трави)) то бло смішно... і важко.... ;D
вистругувати, вибачте не пробувала... ні, брешу.. було діло. Обійшлося травмою пальця і переляком мами... "і більш нічого не намагалась зробити" так думама мама)) а травми продовжувались... і толку ніякого)))
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
-
А що вистругувала?..
особисто у мене у дитинстві були:
1. рогатки
2. луки зі стрілами(справжніми очеретяними і з стальними наконечниками)
3. повітряний змій (котрий не хотів літати, а лише волочився по землі)
4. моделі кораблів (обтесане сокирою поліно + паперовий парус закріплений на кленових прутиках + річка за селом)
5. і тд тп...
А ще, у мене в дитинстві майже кожне літо проходило у одному з сіл Хмельницької області, чого я на Інтернет та комп. ігри не проміняв би ніколи.
-
хоча на позанавчальний час можна б було зробити..)))))..
А в позанавчальний час ви сидите в інтернеті.
-
Дуже цікава гра ;D ;D ;D
Хто перший додумається як зробить DDoS атаку на сайт Освіта.уа))))
Але краще порубаться в контру, бажано 1.6 і на карті de_dust2 або poolday
-
А що вистругувала?..
особисто у мене у дитинстві були:
1. рогатки
2. луки зі стрілами(справжніми очеретяними і з стальними наконечниками)
3. повітряний змій (котрий не хотів літати, а лише волочився по землі)
4. моделі кораблів (обтесане сокирою поліно + паперовий парус закріплений на кленових прутиках + річка за селом)
5. і тд тп...
А ще, у мене в дитинстві майже кожне літо проходило у одному з сіл Хмельницької області, чого я на Інтернет та комп. ігри не проміняв би ніколи.
Я тоже вистругував рогатку, лук, калічених "майже" солдатиків. Після того як я потрапив у ліцей я в позанавчальний час пишу якісь програми, зробив першу свою гру на мобільний телефон "Іванківська рибалка" і водночас порушив авторські права гри "Російська рибалка", якось пробував зламать якийсь сайт, але тоді в мене комп забився всякими вірусами, також пробував ламать Касперского і це вийшло ну і ще дуже багато всякого такого))) Але інтернет я ні нащо не поміняв би)))
-
Дуже цікава гра ;D ;D ;D
Хто перший додумається як зробить DDoS атаку на сайт Освіта.уа))))
Але краще порубаться в контру, бажано 1.6 і на карті de_dust2 або poolday
А толку то від вашого рубання... не для цього в освітні заклади компютери придбалися державою. Нашій країні потрібні освічені люди, а не шпилєри...
Уявляю статтю в місцеві пресі про перший таки ліцейський турнір: "А переможцем став Микола Буряк! Саме він першим настріляв 100 трупів..."
------------------------------
Хіба цьому мають вчити в школі?
-
Я тоже вистругував рогатку, лук, калічених "майже" солдатиків. Після того як я потрапив у ліцей я в позанавчальний час пишу якісь програми, зробив першу свою гру на мобільний телефон "Іванківська рибалка" і водночас порушив авторські права гри "Російська рибалка", якось пробував зламать якийсь сайт, але тоді в мене комп забився всякими вірусами, також пробував ламать Касперского і це вийшло ну і ще дуже багато всякого такого))) Але інтернет я ні нащо не поміняв би)))
Порушення авторських прав, використання неліцензійного програмного забезпечення... Ти полегше з коментарями, ато так і строк недовго заробити! Тільки за порушення авторських та сміжних прав уже передбачається кримінальна відповідальність(3-5 років)...І це цілком серйозно.
-
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
-
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
Підтримую Діму)))0 І по закону скачувати Музику теж забаронено і мабуть за всі мої скачки мене посабять на 9999999999999999999999999999999999999999 років!!!
-
Ну як малі діти - в голові вітер, ну і ні граму серйозності.
Критично треба мислити та раціонально розподіляти свої сили... і тільки тоді отримаєте від життя щось по-справжньому цінне...
(Я це не перевіряв, але говорять що правда...)
-
Сьогодні прочитав досить цікаве інтерв'ю.
http://znaki.fm/articles/6685/
Думаю і вам буде цікаво, є над чим замислитись :-\
-
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
Діма, ти уяви іншу більш реальну картину ніж історія з інопланетянами. Скажимо так років через 10. Такий собі "плеєр" з червоними від недосипу і постійної роботи за компютером очима, з посередньою роботою і без будь-якої цілі у житті. Вся мета його життя - ввечері після роботи добратись додому, щоб годин до 3 ночі пошпилити в іграшку. Весь інтерес - гра. Все, про що можна поспілкуватись - нова версія гри. Тобі було б цікаво підтримувати відносини з такою людиною? Я вже не говорю про те, чи могла б брати ця людина на себе якусь відповідальність. А створити сім'ю, утримувати її? Знаєш, дуже прикро, але я у своєму житті таких людей зустрічала. І я теж вважаю, що вони просто обділили себе.
Компютерна залежність це теж доречі хвороба. Останім часом дуже часто починає з'являтись у пресі повідомлення, коли молоді люди потрапляли до лікарні із-за фізичного і психічного виснаження після багатогодиних (від 30, 40...год.)ігор за компютером. Мене ці факти шокують.
-
http://teenbloog.org.ua/zalezhnist-vid-kompyuternyh-ihor/ :o :-[ :o Приклад того, що може трапитись із homo sapiens дивись тут.
-
Все добре, що в міру...
"Делу время, а потехе час." Петро Перший.
-----------------------------------------
Якщо людина не буде нормально відпочивати чи розважатися - вона не зможе нормально працювати. Робота вважатиметься нудною та нецікавою. Якщо ж тільки розважатиметься то їй завжди хотітеметься чогось нового, а старе швидко приїдатиметься. Оптимальний варіант - зміна видів діяльності. Робота, відпочинок, робота, відпочино... До банальності просто, але саме наявність такого чиклу може зробити життя - повноцінним, людину - щасливою.
-----------------------------------------
Ідея турніру з кіберспорту непогана. Слід лише домовитися з керівництвом закладу, вирішити організаційні проблеми, знайти ліцензійне ПЗ(програмне забезпечення), провести. Якщо хочете спробувати можна організувати чемпіонат з шахів. ПЗ є. Кервництво думаю теж не буде проти. Якщо зможемо провести по шахах турнір - з контрою буде простіше.
-----------------------------------------
П.С. не забувайте, що ми радіо ще не доробили.
-
[/quote]
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
[/quote]
хто сказав шо не пробувала??? ;D
-
Короче рубаємсь в Контру і не парим Мозги!!!!!!
-
Короче рубаємсь в Контру і не парим Мозги!!!!!!
Якщо "мозги не парити" вони ж можуть і випаруватись, залишиться тільки перетяжка між вухами, щоб не відпали :D ;D
-
Я за Буріка)))) так шо рубаємся..)
-
Я за Буріка)))) так шо рубаємся..)
Ну і "рубайтеся" собі на здоров"я!
Якщо просто пострілятися хочеться робіть це в себе вдома, а в ліцеї про CS забудьте. Нема де по мережі пограти? В клуб сходіть та гроші заплатіть. Грошей жалко? А свого та чужого часу не жалко? Досі тільки іграшками гратися навчилися... на щось більше здатні?
-
Ну а новий рік і останній дзвоник??? Турнір ліцея по КС 1.6, 5 команд по 5 гравців???? Ну будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
-
1. За які такі заслуги ліцеїстів?
2. За чий кошт?
3. Що позитивне цей турнір може дати ліцею?
4. Хто все це організовуватиме і за все відповідатиме?
-
Харашо харашо.......... :( :( :( Жалко вам???? ??? ??? Я вам це пригадаю колись 8) 8) 8)
-
Нам не жалко, ми просто адекватно оцінюємо стан справи. Хто реалізовуватиме ідею з турніром? Звичайно не ви самі і не своїми силами, а от чужими руками жар загрібати зможе кожен. У вчителів та адміністрації і без турніра справ хватає. А додаткові витрати на незрозуміло що (на стрілялку котра не представляє ніякої цінності для навчання). Витрати не тільки коштів, а ще й часу якого йтак не вистачає. Тому давайте реалізовувати те, що для ліцею справді потрібне.
Є така приказка: "Шкурка вичинки не варта". Так і тут, турнір принесе більше буде клопоту ніж реальної користі.
-
А що ви скажете про організацію клубної діяльності в ліцеї? Можна організовувати учнівські обєднання(клуби, товариства, гільдіїї) за інтересами ліцеїстів. Наприклад, клуб програмістів на Паскаль, де наприклад, будуть обговорюватися алгоритми, способи їх реалізації, їх практичне значення і т.д. ;D (знаю, в кого шо болить...)
Таким чином можна буде вирішувати проблеми які не під силу одному ліцеїсту.(Це не жарти, знань ліцеїста досить, щоб написати напрпиклад, розвязник задач з хімії. )
-
Прикольна ідея :) :) Організація геймерів де обговорюються нові ігри, їхні модифікації, нові патчи!!! :) :) :) :) :) або товариство "BEST players" в якому будуть найкращі геймери ліцею!!!! :D :D :D
-
[/quote]
Добре хоч дрова не пробувала колоти...
[/quote]
... Ви так думаєте? Ще й як пробувала) літало все, окрім того, що потрібно було)
І по деревах лазила, і що я тільки не робила))) ;D ;D ;D
-
Прикольна ідея :) :) Організація геймерів де обговорюються нові ігри, їхні модифікації, нові патчи!!! :) :) :) :) :) або товариство "BEST players" в якому будуть найкращі геймери ліцею!!!! :D :D :D
Чомусь згадалися слова містера Фрімена про "общество потребителей" котре має єдиний девіз: "жрать! ср*ть! ржать!"... ((
-
Вчити не треба, але можна б було зробити такій турнір... це ще більше зблизить учнів.. Я думаю, що країні шпілєри ще будуть ой як потрібні!)
-
Не знаю... Я й сам непроти пограти на компьютері, але великої користі у цьому не вбачаю. В принципі, великої користі мені це й не приносить. Разом з тим уходить багато часу дарма. Але ж на світі є багато інших цікавих речей. От скажіть: хто з присутніх людей пригав з парашутом? Га? Немає таких? А от мені хочеться і я обовязково стрибону!!! От тільки травня дочекаюся, ато зараз трохи холодно...