ʲ ˲

Ліцей => Навчання => : Symko 02.10.2009, 20:09

: Правознавство в ІРЛ: ?, ! чи ?!
³: Symko 02.10.2009, 20:09
Мені як випускнику класу саме з правильним  ;) ухилом і студенту юридичного факультету цікаво, як там справи з викладанням основ правознавства в ліцеї. Чи стільки ж нікчемно мало виділяється для нього годин, чи таке саме читають - від конституційного до трудового без розбору, who is who та хто є де, чи такі ж кепські справи щодо права в плані олімпіад та наукової роботи, як і в наші часи ::) ?

Не думаю, що з вас, шановна колеги, жоден не захоче після випуску "намагатися спробувати стати кандидатом в юристи". Тож прошу розказати про специфіку опанування правознавства в ліцеї.
: Re: Правознавство в ІРЛ: ?, ! чи ?!
³: Кетті 28.02.2010, 01:15
Мені як випускнику класу саме з правильним  ;) ухилом і студенту юридичного факультету цікаво, як там справи з викладанням основ правознавства в ліцеї. Чи стільки ж нікчемно мало виділяється для нього годин, чи таке саме читають - від конституційного до трудового без розбору, who is who та хто є де, чи такі ж кепські справи щодо права в плані олімпіад та наукової роботи, як і в наші часи ::) ?

Не думаю, що з вас, шановна колеги, жоден не захоче після випуску "намагатися спробувати стати кандидатом в юристи". Тож прошу розказати про специфіку опанування правознавства в ліцеї.
В принципі, я навчаюсь в класі з економічним профілем, проте, право вивчаю на нормальному рівні (ну це я так думаю, хотіла б почути думку вчителів)