ʲ ˲

Ліцей => Навчання => : Дімастий 26.09.2009, 23:27

: Вчителі
³: Дімастий 26.09.2009, 23:27
А чому наші улюблені вчителі нічого не пишуть на цьому сайті?? ми чекаємо...
Хто зі мною згоден, підтвердіть будь ласка
: Re: Вчителі
³: 666 27.09.2009, 17:52
Юрій Олексійович тут майже все коментує
: Re: Вчителі
³: Дімастий 29.09.2009, 19:59
не рахуючи Ю.Р.
: Re: Вчителі
³: Лісовенко_Юрій 29.09.2009, 22:04
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
: Re: Вчителі
³: Лісовенко Людмила 30.09.2009, 18:43
А чому наші улюблені вчителі нічого не пишуть на цьому сайті?? ми чекаємо...
Хто зі мною згоден, підтвердіть будь ласка


Приємно знати, що вчителі у ліцеї улюблені ::)
: Re: Вчителі
³: Кетті 30.09.2009, 22:59
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
а особливо ви і Людмила Олексіївна... літнього віку))

а вчителі дійсно - улюблені
: Re: Вчителі
³: HAMSTER 30.09.2009, 23:02
Хоч і не пишуть, але читають все  ;)
: Re: Вчителі
³: 666 30.09.2009, 23:40
Ага ;D ;D ;D
: Re: Вчителі
³: Лісовенко Людмила 30.09.2009, 23:51
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
а особливо ви і Людмила Олексіївна... літнього віку))

а вчителі дійсно - улюблені
взаємно  :)
: Re: Вчителі
³: Лісовенко_Юрій 01.10.2009, 00:26
Я мав на увазі тих людей, хто попрацював без компьютерів та інтернету.
: Re: Вчителі
³: Кетті 01.10.2009, 00:58
 ;D та я ж жартую___)))
: Re: Вчителі
³: Степан 01.10.2009, 20:11
А я нє!!!!!!!!!! :( :( :( :(
: Re: Вчителі
³: Лісовенко_Юрій 01.10.2009, 20:16
не рахуючи Ю.Р.

А шо значить "Ю.Р."?  ??? "Рюрековечи мы..."? ???
: Re: Вчителі
³: Людасік 01.10.2009, 22:07
Ваші любі вчителі, на відміну від вас, вчать уроки! Звичайно приємно, що ми такі вам любі.А відносно коментарів,то я ще й теми нормальної не читала. Працюймо активніше над створенням цікавих тем для спілкування.
: Re: Вчителі
³: Дімастий 02.10.2009, 21:19
Вибачте, не Ю.Р. а Ю.О.-Юрій Олексійович)))
: Re: Вчителі
³: Лісовенко_Юрій 02.10.2009, 22:09
Вибачте, не Ю.Р. а Ю.О.-Юрій Олексійович)))
Та ладно, я сильно не обіжаюсь... ;)
: Re: Вчителі
³: Дімастий 03.10.2009, 21:53
вам тількі обіжаться))))
: Re: Вчителі
³: Лісовенко_Юрій 04.10.2009, 12:04
вам тількі обіжаться))))
В смислі?..  ??? Останнім часом ліцеїсти стали багато недомовляти у своїх репліках...
: Re: Вчителі
³: Дімастий 04.10.2009, 23:40
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
: Re: Вчителі
³: Лісовенко_Юрій 04.10.2009, 23:47
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
На обіжених - балкони падають!  ;D ;D ;D
: Re: Вчителі
³: Дімастий 04.10.2009, 23:49
 ;D ;D ;D ;D
: Re: Вчителі
³: Кетті 28.02.2010, 01:13
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
Да Діика, ну ти геній) прикольно написав)
Юрій Олексійович, останнім часом, молоді варто лиш сказати декілька слів, і їхнім ровесникам одразу все зрозуміло) в нас тісний зв"язок один між одним)

Підключайтесь)) ;D