ʲ ˲
Ліцей => Навчання => : Дімастий 26.09.2009, 23:27
-
А чому наші улюблені вчителі нічого не пишуть на цьому сайті?? ми чекаємо...
Хто зі мною згоден, підтвердіть будь ласка
-
Юрій Олексійович тут майже все коментує
-
не рахуючи Ю.Р.
-
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
-
А чому наші улюблені вчителі нічого не пишуть на цьому сайті?? ми чекаємо...
Хто зі мною згоден, підтвердіть будь ласка
Приємно знати, що вчителі у ліцеї улюблені ::)
-
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
а особливо ви і Людмила Олексіївна... літнього віку))
а вчителі дійсно - улюблені
-
Хоч і не пишуть, але читають все ;)
-
Ага ;D ;D ;D
-
А ви думаєте, що вчителям робити дома нічого?
Це я несімейний, тому в мене вільного часу трохи більше. А іншим трохи не до того, тим більше якщо вчителі - люди літнього віку.
Кожному своє!
а особливо ви і Людмила Олексіївна... літнього віку))
а вчителі дійсно - улюблені
взаємно :)
-
Я мав на увазі тих людей, хто попрацював без компьютерів та інтернету.
-
;D та я ж жартую___)))
-
А я нє!!!!!!!!!! :( :( :( :(
-
не рахуючи Ю.Р.
А шо значить "Ю.Р."? ??? "Рюрековечи мы..."? ???
-
Ваші любі вчителі, на відміну від вас, вчать уроки! Звичайно приємно, що ми такі вам любі.А відносно коментарів,то я ще й теми нормальної не читала. Працюймо активніше над створенням цікавих тем для спілкування.
-
Вибачте, не Ю.Р. а Ю.О.-Юрій Олексійович)))
-
Вибачте, не Ю.Р. а Ю.О.-Юрій Олексійович)))
Та ладно, я сильно не обіжаюсь... ;)
-
вам тількі обіжаться))))
-
вам тількі обіжаться))))
В смислі?.. ??? Останнім часом ліцеїсти стали багато недомовляти у своїх репліках...
-
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
-
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
На обіжених - балкони падають! ;D ;D ;D
-
;D ;D ;D ;D
-
в смислі- у нас нова мода не домовляти. Тей хто не відстає той розуміє.... Юрій Олексійович не ображайтесь))))
Да Діика, ну ти геній) прикольно написав)
Юрій Олексійович, останнім часом, молоді варто лиш сказати декілька слів, і їхнім ровесникам одразу все зрозуміло) в нас тісний зв"язок один між одним)
Підключайтесь)) ;D