ʲ ˲

Загальний => Спорт => : 666 23.09.2009, 19:30

: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
³: 666 23.09.2009, 19:30
Мені подобається Київське Динамо і Chelsea :) :) :)
: Re: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
³: Кетті 23.09.2009, 20:16
динамо звичайно....  і ФК тетерів)))))
: Re: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
³: Дімастий 26.09.2009, 23:23
Як на мене то це Динамо та Манчестер
: Re: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
³: Лісовенко_Юрій 03.06.2010, 15:33
Футболом не захоплюсь, але найбільше чув про київське "Динамо".
: Re: Яка команда футболістів вам найбільше подобається????
³: HAMSTER 03.06.2010, 19:42
Динамо, Шахтар, Ювентус, МЮ  :)