ʲ ˲
Загальний => Спорт => : 666 23.09.2009, 19:30
-
Мені подобається Київське Динамо і Chelsea :) :) :)
-
динамо звичайно.... і ФК тетерів)))))
-
Як на мене то це Динамо та Манчестер
-
Футболом не захоплюсь, але найбільше чув про київське "Динамо".
-
Динамо, Шахтар, Ювентус, МЮ :)