ʲ ˲

Загальний => Туризм => : 666 23.09.2009, 19:27

: Ліцеївська каша
³: 666 23.09.2009, 19:27
Що ви б хотіли змінити в ній??? (Нові ігри, конкурси....)
: Re: Ліцеївська каша
³: Кетті 23.09.2009, 20:01
Що ви б хотіли змінити в ній??? (Нові ігри, конкурси....)
думаю пару нових ігор... а так, все влаштовує)) ;D ;D ;D
: Re: Ліцеївська каша
³: Дімастий 16.12.2010, 01:03
оу)) ліцеївська каша!) мені її не вистачає... скорішеб вже цю весну)