Останні повідомлення

Сторінок: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
61
????????????? ?????????? / Re: Зміни...?
« Остання відповідь від ?????????_???? 07.10.2009, 22:51 »
Все добре, що в міру...
"Делу время, а потехе час." Петро Перший.
-----------------------------------------
Якщо людина не буде нормально відпочивати чи розважатися - вона не зможе нормально працювати. Робота вважатиметься нудною та нецікавою. Якщо ж тільки розважатиметься то їй завжди хотітеметься чогось нового, а старе швидко приїдатиметься. Оптимальний варіант - зміна видів діяльності. Робота, відпочинок, робота, відпочино... До банальності просто, але саме наявність такого чиклу може зробити життя - повноцінним, людину - щасливою.
-----------------------------------------
Ідея турніру з кіберспорту непогана. Слід лише домовитися з керівництвом закладу, вирішити організаційні проблеми, знайти ліцензійне ПЗ(програмне забезпечення), провести. Якщо хочете спробувати можна організувати чемпіонат з шахів. ПЗ є. Кервництво думаю теж не буде проти. Якщо зможемо провести по шахах турнір - з контрою буде простіше.
-----------------------------------------
П.С. не забувайте, що ми радіо ще не доробили.
62
????????????? ?????????? / Re: Зміни...?
« Остання відповідь від ????????? ??????? 07.10.2009, 22:08 »
http://teenbloog.org.ua/zalezhnist-vid-kompyuternyh-ihor/  :o :-[ :o Приклад того, що може трапитись із homo sapiens дивись тут.
63
????????????? ?????????? / Re: Зміни...?
« Остання відповідь від ????????? ??????? 07.10.2009, 21:49 »
а придставте що на землю напали інопланетяни і хочуть її знищити, але є умова:
якщо ми виграємо їх в контрі то, вони нас залишать... тому шпілєри потрібні)))))
Діма, ти уяви іншу більш реальну картину ніж історія з інопланетянами. Скажимо так років через 10. Такий собі "плеєр" з червоними від недосипу і постійної роботи за компютером очима, з посередньою роботою і без будь-якої цілі у житті. Вся мета його життя - ввечері після роботи добратись додому, щоб годин до 3 ночі пошпилити в іграшку. Весь інтерес - гра. Все, про що можна поспілкуватись - нова версія гри. Тобі було б цікаво підтримувати відносини з такою людиною? Я вже не говорю про те,  чи могла б брати ця людина на себе якусь відповідальність. А створити сім'ю, утримувати її? Знаєш, дуже прикро, але я у своєму житті таких людей зустрічала. І я теж вважаю, що вони просто обділили себе.
 Компютерна залежність це теж доречі хвороба. Останім часом дуже часто починає з'являтись у пресі повідомлення, коли молоді люди потрапляли до лікарні із-за фізичного і психічного виснаження після багатогодиних (від 30, 40...год.)ігор за компютером. Мене ці факти шокують.
64
????????????? ?????????? / Re: Турнір по CS 1.6
« Остання відповідь від HAMSTER 07.10.2009, 21:03 »
Гарна ідея. Якби я ходив у ліцей, то з задоволенням взяв би участь! ;D
65
????????????? ?????????? / Re: Турнір по CS 1.6
« Остання відповідь від ?????????_???? 07.10.2009, 20:44 »
Да ми так незамєтно ;) ;) ;)
Шутку поняв, але так не піде. Якщо і робити, то тільки командну гру 5х5 гравців. І тільки на ліцензійних версіях контри. Плюс треба контроль з боку керівництва за проведенням змагань. Плюс прийдеться запровадити щосеместрові змагання з КС за кубок ліцею(із жеребкуванням, півфіналом, фіналом, веденям рахунку і тд).
А ви хотіли просто збиратися в мультимедійному і надурняка в контру шпилити?
(Організаційних проблем треба буде вирішити більше ніж вам здається, а от вільного часу у керівництва ліцею та вчителів не так вже й багато. Плюс матеріальні витрати на придбання ліцензійного ПЗ котре не використовується для навчання...
Як ви зрозуміли дана ідея не відповідає цілям котрі ставить зараз перед собою ліцей.)
66
????????????? ?????????? / Re: ?????...?
« Остання відповідь від HAMSTER 07.10.2009, 20:41 »
???????? ???????? ?????? ?????? ??????'?.
http://znaki.fm/articles/6685/
????? ? ??? ???? ??????, ? ??? ??? ???????????  :-\
67
????????????? ?????????? / Re: ?????? ?? CS 1.6
« Остання відповідь від 666 07.10.2009, 20:16 »
?? ?? ??? ????????? ;) ;) ;)
68
????????????? ?????????? / Re: Турнір по CS 1.6
« Остання відповідь від ?????????_???? 07.10.2009, 20:03 »
А де ви ліцензію на 10 компьютерів дістанете? Чи може тихеньоко з флешки на всі компи поставимо, а після турніру зразу видалимо? :D
----------------
Не забувайте, в ліцеї використовується тільки ліцензійне програмнен забезпечення. Самостійно встановлювати програми ліцеїстам СТРОГО ЗАБОРОНЕНО!
69
????????????? ?????????? / Re: Зміни...?
« Остання відповідь від ?????????_???? 07.10.2009, 20:01 »
Ну як малі діти - в голові вітер, ну і ні граму серйозності.

Критично треба мислити та раціонально розподіляти свої сили... і тільки тоді отримаєте від життя щось по-справжньому цінне...

(Я це не перевіряв, але говорять що правда...)
70
????????????? ?????????? / ?????? ?? CS 1.6
« Остання відповідь від 666 07.10.2009, 19:56 »
? ? ?????))
Сторінок: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10